موسسه خیریه ابشار عاطفه ها/ شعبه رفسنجان

خیریه آبشار عاطفه ها رفسنجان بمنظور ارتباط نزدیک با مردم عزیز رفسنجان و جمع آوری اطلاعات خیرین و مدد جویان پرداخته است.در این وب سایت می توانید از آخرین اخبار خیریه با خبر شوید

خیریه ، خیریه رفسنجان ، خیریه آبشار عاطفه ها ، خیریه آبشار عاطفه ها رفسنجان ، آبشار عاطفه ها ، خیرین رفسنجان ، مددجویان ، مددجویان رفسنجان ، اخرین اخبار خیریه آبشار عاطفه ها ، برپایه جشن نیکوکاری

ورود / عضویت درخواست نیرو

همه اطلاعیه ها همه اطلاعیه ها

گام سوم جهیزیه سال 1396

1396/10/10

خیریه آبشار عاطفه ها هر ساله چندین نوبت اهدای جهیزیه در تاریخ های مشخص به صورت سراسری و هماهنگی بین کلیه شعبات برگزار می کند.

امسال سومین دوره اهدای جهیزیه این خیریه مصادف با ولادت بانوی بزرگ دو عالم حضرت فاطمه زهرا در تاریخ 17 اسفند 96 برگزار می گردد.

تعداد کسانی که امسال تاکنون به آن ها جهیزیه اهدا شد 43 نوعروس بود. هم اکنون تعداد افرادی که در لیست انتظار جهیزیه شعبه رفسنجان می باشند و فرم پر کرده اند در حدود 60 مورد می باشد که پس از تحقیق و بازرسی از وضعیت آن ها برحسب نیازشان با کمک و فضل الهی به آن ها اقلام مورد نیازشان اهدا می گردد.

از شما خیرین عزیز خواهشمندیم برای آغاز زندگی جوانانی که گاها 2 سال یا بیشتر در انتظار بوده اند با کمک های نقدی یا غیر نقدی خود مارا در انجام این طرح همراهی نمایید.